tik €28,00
Užsakyti

Sidė / Manavgat

Created with Sketch. Sidė
Nėra įver.
Created with Sketch.

Trukmė

1 diena

Created with Sketch.

Dažnumas

Kiekvieną savaitę

Created with Sketch.

Dalyvių skaičius

Min. 1 asmuo

Created with Sketch.

Kalba

Lietuvių

Aprašymas

Antikinis miestas Sidė – agora, amfiteatras, šventyklos, pirtys, Vespasiano vartai, gatvė su kolonadomis, gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų griuvėsiai, mažos suvenyrų parduotuvėlės ir kavinukės – po pažintinės dalies turėsite net porą valandų laisvo laiko patys patyrinėti archeologų tebekasinėjamą miestą ar tiesiog pasimėgauti vaizdais.

Kita stotelė – Manavgat, kur, aplankę didžiausią ir puošniausią mečetę regione, talpinančią net 5000 maldininkų vienu metu, leisimės į kelionę laivu to paties pavadinimo upe, praplaukdami arbūzų derlių renkančius ūkininkus, atsinaujinti atplukdytus piratų laivus, žvejus, vėžliukus ir pelikanus, kol pasieksime unikalias šios upės žiotis – įlgą smėlio ruožą – dvipusį paplūdimį.

Čia, išsimaudę šiltoje, net 8 kartus už Baltijos sūresnėje jūroje ir atsigaivinę vėsioje upėje sugrįšime į laivą gardžių pietų ir trauksime į vietinį turgų – pasižvalgyti, paragauti, o gal ir šį tą įsigyti.

 

  • Išvykimas 08:30, grįžimas – 17:00
  • Pietūs įskaičiuoti, gėrimai kainuoja papildomai
  • Kaina 28 € (kaina galioja pateikus nuolaidos kuponą).

Įskaičiuota/Neįskaičiuota

  • Transportas
  • Gido paslaugos
  • Pietūs
  • Pusryčiai
  • Gėrimai pietų metu

Lankytini objektai

Išskleisti
Sidė
Sidė

Sidė – tai nuostabus miestelis, galintis pasigirti turininga istorija, siekiančia net kelis šimtus metų prieš mūsų erą. Miestas įsikūręs netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių Sidos bei 75 km atstumu nutolęs nuo Antalijos miesto. Sidė yra antikinės Romos laikų palikimas. Čia raste vieną didžiausių Anatolijos teatrų, kuriame tilpo net 15 tūkst. žiūrovų, didžiulę agora su daugybe kolonų, senovės muziejų su daugybe artefaktų bei bizantišką baziliką. Tai jaukus miestelis, kur galima rasti jaukią kavinę, pasivaikščioti vingiuotomis bei siauromis kurorto gatvelėmis.

Atsiliepimai

0/5
Nėra įver.
Remiantis 0 atsiliepimų
Puikus
0
L. Geras
0
Geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Rodoma 1 - 0 iš 0

Parašykite atsiliepimą

Created with Sketch.
tik €28,00

Organizatorius

Kelionės į Turkiją, viešbučių atsiliepimai

Donatas

Kartu su mumis nuo 2021

96 Atsiliepimai

Kitos rekomenduojamos ekskursijos

Naujienlaiškis

Viešbučių naujienos bei išskirtiniai pasiūlymai