Turkija – ideali šalis poilsinei kelionei bei nerūpestingoms atostogoms paplūdimyje. Tai pati populiariausia vasaros atostogų kryptis tarp lietuvių turistų. Keliautojams, kurie nori ne tik mėgautis viešbučio teikiamais malonumais, bet ir turiningai praleisti atostogų laiką, rekomenduojame vykti į pažintines bei pramogines ekskursijas, kuriose galima aktyviai papramogauti, susipažinti su Turkijos istorija ir pamatyti žavingą šalies gamtą. Kiekvienas keliautojas ras sau tinkamą ekskursiją pagal savo pomėgius – tai gali būti kelionė, pripildyta adrenalino, nepakartojamų gamtos bei architektūros peizažų, ar istorinių vietovių žavesio.

Populiariausios ekskursijos yra į Pamukalę, Kapadokiją, Žaliąjį kanjoną bei Žydrąją arką. Ekskursija į Žydrąją arką yra viena populiariausių tarp Alanijos regione atostogaujančių turistų. Kelionės metu ne tik maudysitės krištolo skaidrumo jūroje, bet ir aplankysite vaisių sodus, kur galėsite paraugauti braškių, papajų ir kitų sezono metu augančių gėrybių. Ieškantiems ekstremalesnių pojūčių, rekomenduojame rinktis plaukimą upe (raftingas), skrydį parasparniu, keturračių safarį arba nardymą prie Alanijos uolų.

Istorijos megėjus sužavės ekskursijos į antikinius Siedros ir Sidės miestu bei kelionė į Kapadokiją. Pastaroji garsėja vienais iš keisčiausių kraštovaizdžių žemėje. Čia gausu įvairios formos kalvų, urvų, sudėtingų tunelių sistemų, sudarančių ištisus požeminius miestus. Taip pat rekomenduojame vykti į ekskursija Demre – Myra – Kekova, kuri vyksta iš visų pagrindinių Antalijos regiono kurortų. Šios kelionės metu išvysite nuostabųjų antikinį Myros, plauksite laivu virš paskendusio Kekovos miesto griuvėsių ir išsimaudysite Kekovos įlankoje.

Ekskursija laivu Alanijoje – tinkamiausias variantas tiems, kurie mėgsta maudynes jūroje, nuostabius pakrančių vaizdus bei lepintis saulės voniomis. Ekskursijos metu keliautojai gali mėgautis nostabiais peizažais, pamatyti urvus, išsimaudyti atviroje jūroje bei dalyvauti muilo putų vakarėlyje ir įdomiuose konkursuose. Ekskursijos laivais yra vienos iš labiausiai turistų pageidaujamų ekskursijų Turkijoje, ypač Alanijos regione. Sidės regione, ekskursijos organizuojamos piratų laivais, tad ši kelionė puikiai tiks šeimoms su mažais vaikais.

Ir neatsiejama atostogų dalis Turkijoje – Turkiška pirtis (Hamamas) – kaitinimasis, kūno šveitimas, muilo putų masažas ir aliejinis viso kūno masažas. Tai puiki atostogų pradžia, padėsianti atsipalaiduoti ir paruošti odą gražesniam ir ilgiau išliksiančiam įdegiui. 

Ekskursijos organizuojamos iš populiariausių Antalijos regiono kurortų. Plačiausias ekskursijų pasirinkimas yra iš vieno didžiausių kurortų -Alanijos. Keliautojai taip pat gali ekskursijas užsisakyti ir iš šių kurortų: Sidė, Belekas, Kemeras, Tekirova ir Lara. Platesnę informaciją apie ekskursijas, suteiks gidai, kurie atvyks į jūsų viešbutį pristatyti ekskursinių programų.

Plačiau

Naujienlaiškis

Viešbučių naujienos bei išskirtiniai pasiūlymai