1 viešbučiai rasti

Kelionės į Turkiją, viešbučių atsiliepimai
    Hotel star
    Hotel star

Porto Bello Hotel Resort & Spa

Viešbutis įsikūręs netoli nuo Antalijos centro ir 22 km nuo tarptautinio oro uosto. Iš viršutinių viešbučio aukštų atsiveria gražus vaizdas į naktinę Antaliją. Senamiestis ir prekybos centrai yra lengvai pasiekiami viešuoju transportu.

Created with Sketch. Antalija, Turkija

  • RŪŠIUOTI PAGAL

Created with Sketch.

1 viešbučiai rasti

Antalija yra vienas didžiausių šio regiono miestų ir vienas populiariausių Turkijos Rivjeros kurortų, įsikūręs pietų Turkijoje. Antalijos pakrantė nusėta puikiais paplūdimiais, vaisių sodais ir bananų plantacijomis. Čia taip pat rasite senovės graikų kultūros griuvėsius, delfinariumą ir vandens pramogų parką. Per metus čia būna apie 300 saulėtų dienų. Maudymosi sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio mėn. Prekybos centrai, kavinės, modernūs klubai, turgūs – šis mistas gali pasiūlyti viską, ko geidžia didmiesčių gyvenimą mėgstantys poilsiautojai. Čia tobulai atostogas praleis ir jaunimas, ir su vaikais keliaujančios šeimos.

Centrinėje miesto dalyje įsikūrę viešbučiai naudojasi viešu paplūdimiu, o Kundu ir Lara rajonuose esantys viešbučiai jau turi privačius smėlio paplūdimius. Atostogaujant Antalijoje rekomenduojame aplankykite Adriano vartus, senąjį uostą, laikrodžio bokštą, Yivli minareto mečetę, Kesiko minaretą, archeologijos muziejų, Dudeno krioklį ir delfinariumą.

 

Plačiau

Naujienlaiškis

Viešbučių naujienos bei išskirtiniai pasiūlymai